Červenec 2010

Návrat k blogu ?

26. července 2010 v 1:40 | Light ✝
(Tento  článek  pišu  po  třetí  protože  se  mi  pokaždý  smazal :D )
Zdravím !  Půlka   prázdnin je za  náma a já už  nemám  nic  do  budoucna   naplánované a tak doma počínaje uklízením  míst v  bytě kde  lidská ruka  nebyla  snad rok  http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/49/2049.gif  Až na  přelopováním  celé Gaga  stěny , nemám co  dělat .. A  rozhedně je  lepší   být  tady i v takhle  nekřesťankou  hodinu ( Je půl  druhý ) než   válet  se  neustále v  posteli . http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/96/2496.gif  Vracím se k blogování ! Ale  blog  už  nebude  co  býval ,  naštěstí mě už  série  The  sims  omrzela a když se  podívam nad  těma  strávenýma  hodinama u "ničeho" chce  se  mi zvracet .. Ale občas  si  stejně  zahraju  http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/1/2901.gif  Tak  teda  blog  bude  převážně  o  největšÍím  koníčku .. Lady Gaga ( neskloňujte ! http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/54/2054.gif ) Blog  tu  ale  nebude na  trvalo jelikož ten  název ( ?! ) a vubec mi nevyhovuje .. Děkuju , a snad  mi někdo  někdy napíše  komentář k budoucím  článkům .. :D Loučím se a odcazím kuťit zahlaví ..


Jak stahovat downloady ?

3. července 2010 v 0:54 | Já

Jak stahovat downloady ?

Maxis časem omrzí a tak od toho je tady vlastní obsah ..

1.Jako první si musíte najít věc kterou chcete stáhnout , já chci např. vlasy
2.Věčinou býva u obrázku (Pod,nad . Někdy kliknete na obrázek ) odkaz na staženi (Download)
3.Klikněte na tento odkaz a měla by se vám objevit tabulka jako je pod tímto textem, klikněte na ok.          


4.Po chvilce by se ti měl soubor stáhnout a objevit se ti nová tabulka5.Levým tlačitkem u myši přejeď přes všechny soubory.


6.Klikni levým tlačitkem a objeví se ti další tabulka a dej Extrahovat do určené složky


7.Potom se objeví zase nová tabulka a ty si můsíš najít .. DOKUMENTY - EA GAMES - THE SIMS 2 - DOWNLOADS (Složku downloads si můsiš bUďto vytvořit nebo už jí tam máš)


8.Moje vlasy se sami exportujou do složky downloads a jsou ve hře , ale musíte při zapnutí hry povolit downloady jinak vám to nepůjde ! http://i184.photobucket.com/albums/x106/fabbie-blog/SMILIES/wha.gif
Doufám že to pomůže Andy